Účast na MSPO veletrhu v Kielcích

CS SOFT po třetí na veletrhu MSPO

Společnost CS SOFT míří letos znovu na veletrh MSPO – International Defence Industry Exhibition, který se koná v Polsku, ve městě Kielce od 3. do 6. září.

MSPO je mezinárodní výstava obranného průmyslu, která je pořádána již  27 let a v září se stává místem setkání výrobců, odborníků a potenciálních zákazníků  z celého světa. Nejedná se pouze o komplexní prezentaci vojenské techniky, ale probíhají zde také  obchodní jednání mezi výrobci obranného sektoru z různých zemí.

CS SOFT se dlouhodobě podílí na spolupráci v odvětví vojenského letectví a na veletrhu v Polsku bude prezentovat hned několik svých stěžejních produktů. Tím hlavním bude systém managementu letového provozu ALS, který je instalován  například v Izraeli či Indonésii. CS SOFT představí i plnohodnotný ATC simulátor pro  řízení letového provozu , který je používán pro výcvik řídích letového provozu ve výcvikovém středisku ŘLP CANI..

Mezi další produkty patří systém TCM (Traffic Complexity Management), jehož podstatou je optimalizace zatížení sektorů služeb řízení letového provozu, produkt RadarView sloužící k zobrazení přehledové situace pro potřeby operačních složek letišť a leteckých škol či  PAR simulátor reflektující specifické potřeby výcviku vojenských letovodů.

Najdete nás na stánku D74 společnosti CSG. V případě zájmu si lze domluvit schůzku na emailu obchod@cs-soft.cz, abychom se Vám mohli plně věnovat.