CS SOFT již podruhé na veletrhu MSPO

Společnost CS SOFT se letos znovu účastní veletrhu International Defence Industry Exhibition (MSPO), který se koná v polském městě Kielce od 4. do 7. září.

CS SOFT se dlouhodobě podílí na spolupráci v odvětví vojenského letectví. Mezi naše největší military zakázky patří např. dodávka systému ALS pro Indonesian Air Force nebo pro Bangladesh Air Force. CS SOFT je schopen vyvinout a dodat řešení na základě potřeb armády na úrovni stejné kvality, jakou poskytujeme našim civilním a dual-use zákazníkům.

MSPO je mezinárodní veletrh obranného průmyslu a nejvýznamnější veletrh svého druhu ve střední Evropě. Výstava je odrazem nejen dosavadních výsledků ve vývoji armádního vybavení, ale i technologií a systémů pro oblasti letectví, logistiky, bezpečnosti a záchranných složek. Tento rok se bude prezentovat více než 614 vystavovatelů z 30 zemí. Na veletrhu MSPO vystavují mimo jiné i Ozbrojené síly Polské republiky.

Najdete nás na stánku společnosti CSG. V případě zájmu si lze domluvit schůzku na emailu obchod@cs-soft.cz, abychom se Vám mohli plně věnovat.