Produkty a řešení

ATM

Společnost CS SOFT působí na trhu ATC systémů již více než 20 let.

Více

Letectví

Nástroje pro validaci, přehled a analýzu, jsou dnes běžnou součástí služeb řízení letového provozu.

Více

Doprava

Systémy pro řízení letového provozu jsou navrženy modulárně, a proto je možné...

Více

Komponenty

Systémy pro řízení letového provozu jsou navrženy modulárně, a je proto možné většinu základních funkčních částí systému nabízet samostatně.

Více

Vybrané reference

ALS systém pro letiště Eilat, Izrael

V listopadu 2015 společnost CS SOFT úspěšně implementovala řídicí systém ALS TWR na letišti Eilat v Izraeli, který je provozován IAA (Israel Airports Authority). Součástí dodávky je i servisní činnost systému. Vzhledem k flexibilitě tohoto systému je zde také možnost jeho následného rozvoje dle potřeb společnosti IAA.

ALS systém pro Oro Navigacija

Modul Safety Nets a nová TMS (Technical Monitoring System) diagnostika přispívá k dosažení vyšší provozní spolehlivosti oblastního centra řízení letového provozu ve Vilniusu.

Dodávka trackeru a systému pro zobrazení letových informací pro letiště Ras Al Khaimah

V letech 2011 a 2013 jsme se ve spolupráci se společností SkySoft podíleli na vývoji a instalaci systém pro zobrazení letových informací (FIDS) a v roce 2008 na dodávce trackeru. Oba produkty přispěly k zvýšené bezpečnosti řízení letového provozu na letišti Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech.

Novinky

Uzavření partnerství se společností NITA

24/11/2017

Dovolte, abychom vám oznámili, že firma CS SOFT uzavřela strategické partnerství s lídrem ruského trhu v oblasti ATM, firmou NITA.

CS SOFT se vrací na veletrh ATCA

13/9/2017

Společnost CS SOFT bude opět vystavovat na ATCA Annual Conference & Exposition, která se uskuteční ve Washingtonu, D. C. ve dnech 15.–18. října 2017.

Více