Produkty a řešení

ATM

Společnost CS SOFT působí na trhu ATC systémů již více než 20 let.

Více

Letectví

Nástroje pro validaci, přehled a analýzu, jsou dnes běžnou součástí služeb řízení letového provozu.

Více

Doprava

Systémy pro řízení letového provozu jsou navrženy modulárně, a proto je možné...

Více

Komponenty

Systémy pro řízení letového provozu jsou navrženy modulárně, a je proto možné většinu základních funkčních částí systému nabízet samostatně.

Více

Vybrané reference

ALS systém pro letiště Eilat, Izrael

V listopadu 2015 společnost CS SOFT úspěšně implementovala řídicí systém ALS TWR na letišti Eilat v Izraeli, který je provozován IAA (Israel Airports Authority). Součástí dodávky je i servisní činnost systému. Vzhledem k flexibilitě tohoto systému je zde také možnost jeho následného rozvoje dle potřeb společnosti IAA.

ALS systém pro Oro Navigacija

Modul Safety Nets a nová TMS (Technical Monitoring System) diagnostika přispívá k dosažení vyšší provozní spolehlivosti oblastního centra řízení letového provozu ve Vilniusu.

Dodávka trackeru a systému pro zobrazení letových informací pro letiště Ras Al Khaimah

V letech 2011 a 2013 jsme se ve spolupráci se společností SkySoft podíleli na vývoji a instalaci systém pro zobrazení letových informací (FIDS) a v roce 2008 na dodávce trackeru. Oba produkty přispěly k zvýšené bezpečnosti řízení letového provozu na letišti Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech.

Novinky

Vstup společnosti do holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

25/1/2018

S potěšením Vám oznamujeme, že došlo k významné změně týkající se vlastnické struktury společnosti CS SOFT a.s.

Veselé Vánoce přeje CS SOFT

24/12/2017

Vážení klienti, rok 2017 se blíží ke konci a my bychom vám jako každý rok chtěli poděkovat. Naše díky patří všem koncovým uživatelům našich řešení a produktů, kteří se na nás s důvěrou opakovaně či...

Více