Kariéra

Vývojář software pro letecký průmysl

CS SOFT a.s. je česká společnost působící na trhu přes 20 let. Vyvíjí pokročilé certifikované ATM (Air Traffic Management) systémy s veškerou servisní podporou. Aktuálně hledá do svého kolektivu kandidáty/kandidátky na pozice Vývojář v jazyce C a Vývojář v jazyce JAVA.

Analytik/programátor

CS SOFT a.s. vyvíjí vysoce pokročilé certifikované ATM (Air Traffic Management) systémy s veškerou servisní podporou dostupnou všem zákazníkům. Naše znalosti a rozsáhlé zkušenosti jsou založeny na více než dvou desetiletích profesionálního leteckého programování a realizací produktů, které byly vyvíjeny ve spolupráci s řídícími letového provozu, letišti, handlingovými agenturami a záchrannými složkami.

Junior Tester software pro letecký průmysl

Hledáme testera pro naše systémy pracující v oblasti řízení letového provozu v ČR a v zahraničí. Námi vyvíjené produkty nacházejí uplatnění v mnoha dalších oblastech leteckého průmyslu obecně. 

Area Sales Manager

CS SOFT a.s. vyvíjí vysoce pokročilé certifikované ATM (Air Traffic Management) systémy s veškerou servisní podporou dostupnou všem zákazníkům. Naše znalosti a rozsáhlé zkušenosti jsou založeny na více než dvou desetiletích profesionálního leteckého programování a realizací produktů, které byly vyvíjeny ve spolupráci s řídícími letového provozu, letišti, handlingovými agenturami a záchrannými složkami.